Aralık 9, 2020

Senetle Araba Satan Yerler Ve internet Siteleri

ile Herbirşeyden

Covid 19 sebebiyle büyük bir krizde olan otomobil piyasasında sular durulmak bimediğiz zamanlardayız. Umarım bu yazıyı illeride okuyanlar için bu kötü günler geride kalmış ve piyasa stabil hale gelmiş olmuştur. Senetle araba satan yerler ve internet sitelerini yazımızda inceleyeceğiz

Banka kredisi ile araba almal istemeyenler ya da kredi başvurusu olumsuz sonuçlananlar, araba almak istediklerinde bunun en kolay yolu senetle araba almaktır. Bu yazımızda özellikle büyükşehirlerden senetle araba satan galericiler hangileridir sorusuna cevap arayacağız. Peşinatsız taksitle araba almak istiyorum diyenler ve galerinden ikinci ek taksitle almak istiyorum diyenler için Senetle otomobil satan yerler konulu araştırmamızda aşağıdaki ana başlıklara değineceğiz.

internet ortamında web sitesi üzerinden hizmet veren Senetle araba satan internet siteri

Otovadeli.com

İstanbul Pendik’te hizmet veren firmayı Pazar hariç haftanın 6 günü kendi yerinde de ziyaret edebilirsiniz.

Taksit Taksit öde araba senin olsun sloganıyla hizmet veren sitede %30 peşin geriye kalan bakiyeye 36 ay vade yapıyor.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 02165111555 WHATSAPP DESTEK: 0530 443 16 57

wowwo.com

İnternet üzerinden hizmet veren firmada peşinatı kendimiz belirleyip arama yaparak ödeyeceğimiz peşinat ile alınabilecek arabaları listeliyebiliyoruz. Ayrıca Kendi içerisinde Özel peşinatlı kampanyalarda yapmakta. wowwo.com 36 aya kadar vade seçenekleri sunuyor.

WHATSAPP DESTEK (7/24) +90 538 593 7977

otosor.com.tr

Otosor a gelen aynı gün aracıyla gider sloganıyla hizmet veren firma peşinatı kendimiz belirliyoruz ve 48 aya kadar vade imkanı veriyor.

MÜSTERİ HİZMETLERİ 0850 302 50 20

Senetle Araba satan galericiler

Adı üzerinde Galerici. Büyük şehirlerde hizmet veren hemen hemen bütün galericiler senetle araba satmaktadır. Banka kredisi kullanmak istemeyenler için Galericiden araba almak biraz daha masraflıdır. Cebimizde peşinatımız varsa bize uygun koşullarda mutlaka satacak arabaları vardır. Burada banka kredisiyle uğraşmak yok ama fiyatın bankaya göre biraz daha pahalı olacağını baştan bilmeliyiz.