Mart 23, 2021

Poloniex Referans Kodu ile %10 indirimli Hesap Açma

ile Herbirşeyden

Poloniex referans kodu ile yapmış olduğumuz tüm işlemlerden %10 komisyon indirimi alırız. Poloniex’te hesap açarken Poloniex referans kodu kullanmayı tavsiye ediyoruz. Referans kodu hesap açtıktan sonra maalesef sisteme girilmiyor. Poloniex referans kodu ile açılmayan hesap maalesef ki kalıcı komisyon indiriminden faydalanamıyor.

2014’ün başlarında D’Agosta tarafından kurulan Poloniex, Ocak 2014’ten beri faaliyettedir ve dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Oldukçada eski borsalardan sayılır. Geçmışte büyük bir hacklenme yaşayan Poloniex , bunu müşterilerine yansıtmadan hizmetine devam etmiştir. Poloniex’te hesap açabilmek için ilk başta sadece bir eposta yeterlidir. Sonradan 2 Faktörlü Koruma için cep telefonumuzu ekleyebiliriz. Limit bilgilerini yükseltmek için de kimlik doğrulama aşamasını geçmemiz lazım.

Arkadaşlar size buradan direkt referans kodlu link verebilirdik ve tıkladığınız zaman aşşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa açılabilirdi. Ama kripto para borsaları arkadaş tavsiyesi gibi gelen müşterileri seviyor. Bizde öyle yapacağız ve sizden referans kodunu gerekli yere yapıştırarak hesap açmanızı isteyeceğiz.

Poloniex borsasında %10 komisyon indirimli hesap açabilmek için buradan Poloniex kayıt sayfasına giriş yapıyoruz. Sağ üst köşedeki menüden Kaydol tuşuna basarak kayıt sayfasına giriyoruz. Bu sayfada eposta ve şifre bilgilerini girdikten sonra sayfanın aşşağiya doğru kaydırarak Yönlendirme Kodu kutucuğuna FR668PS4 kodunu yazarak hesabımızı açabiliriz. Bu refarans kodunu kullanarak açılan bir hesap ömür boyu Poloniex borsasından %10 komisyon indirimli işlem yapar. Bol kazançlar dilerim.

Poloniex referans kodu ile kayıt

Poloniex referans kodu ile indirimli hesap açtıktan sonra Poloniex’i biraz tanıyalım ; müşterilerine Spot piyasada bir çok kripto para çeşidi ile hizmet veriyor. Vadeli işlemler piyasasıda olan Poloniex buradada 100 X’e kadar kaldıraç imkanı sunuyor.

Devlet denetlemeleri katı olduğundan, Poloniex’in ABD’de merkezli olması da bir avantajdır. Bu, borsanın müşteri fonlarını güvende tutmak için her türlü çabayı gösterdiği ve saldırılardan mümkün olduğunda korunduğu anlamına gelir. Ters bir şey olması halinde, Poloniex ABD regülatörlerden gelecek cezaların boyutunu iyi bilmektedir.

Poloniex kullanmanın avantajlarından biri de, özellikle altcoin çiftleri için büyük miktarda likiditeye sahip olmasıdır. Bu oldukça önemlidir, her zaman alım satım yapacak birini bulacağımız ve oynak (volatilite) risklerinin düşük olduğu anlamına gelir.

Ücretler söz konusu olduğunda, Poloniex mevduat ve para çekme işlemleri için piyasanın en iyilerindendir. Çünkü sadece Blockchain işlem ücreti talep edilir. İşlem ücretleri de Poloniex borsasında oldukça uygun, çünkü maksimum yüzde 0.25 ücret talep ediyor ve bu oran hacim arttıkça düşüyor.

Poloniex borsasının avantajlarından bir diğeri, büyük miktarlarda işlem yapmak istemiyorsak kimliğk doğrulamamıza gerek olmamasıdır. Günde 2000 dolardan çok işlem yapmak istemiyorsak, borsada kimlik doğrulamaya gerek olmadan işlem yapabiliriz. Borsanın bunu yapmanıza izin verilmesinin nedeni, itibari dünya paralarıyla bir ilişkisinin olmamasından kaynaklanıyor.

Sitemizde Polonix dısında kaldıraçlı işlemler yapabilceğimiz borsaların listesinin bulunduğu sayfamıza bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Binance borsası ile ilgili aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Poloniex referans kodu ile nasıl hesap açılır anlatmaya çalıştık. Umarız aradığınızı bulabilmişsinizdir. Kripto para borsalarında referans sistemi çok önemlidir. Bir borsada hesap açarken mutlaka referanslı bir şekilde kayıt olmalıyız. Referans kodu ile açılan hesap kalıcı komisyon indirimine hak kazanır. Daha sonradan referans kodu maalesef girilemiyor. Kalıcı işlemler yapacaksak , uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsak hesap açarken buna dikkat edelim. Sitemizde Kripto para borsaları ve finans piyasası hakkında çok merak edilen soruların cevaplarını bulabilirsiniz.