Ekim 9, 2021

Okex Referans Kodu ile % 15 Komisyon indirimli Hesap Açma

ile Herbirşeyden

Okex referans kodu ile % 15 Komisyon indirimli hesap nasıl açabiliriz. Bunun için aşşağıda vermiş olduğumuz linki tıklayabilirsiniz. Bir kripto para borsasında hesap açarken referans kodu kullanmak önemli. Geçmişte bu işi fazla bilmeyenlerden biri olarak Binance borsasını 2018’den itibaren refanssız kayıt olmuş bir hesap ile kullanıyorum. Kimlik doğrulama işlemlerimi yapmış olduğum için mecburen kullanmaya devam ediyorum. Okex dünyanın en iyi borsalarından birisi. İslem hacmiyle ve müşteri sayısıyla güven kazanan Okex son zamanlarda yıldızı parlayan başarılı bir kripto para borsası. Türkçe dil desteği ve bir çok Türk müşterisiyle artık ülkemizede hizmet veriyor. Inovasyona önem veren Okex içinde barındırdığı pek çok farklı hizmet ile diğer kripto para borsalarıyla arasına mesafe koymayı başardı.

Okex Referans Kodu ile Hesap açma

Aşşağıdaki ekran görüntüsünde bizim refaransımız ile açılan hesapların %15 komisyon indirimi alacağınını görebilirsiniz. Okex borsasından komisyon indirimli referans verebilen tek siteyiz herhalde. Umarım size de uğurlu geliriz.

Extra olarak:

Okex borsasında referans kodu ile hesap açarak toplamda 70 $ a kadar ödül de kazanabilirsiniz.

180 gün içerisinde:

Toplam işlem hacmimiz 100 $’ geçerse 10 $

Toplam yatırılan miktar 100 $’ı geçerse 10 $

Kimlik doğrulama + yukarıdaki ikisi tamamsa 50 $

Ödül alabiliriz.

Okex Referans Kodu

Buraya direkt referans kodlu linki koyabilir ve tıkladığınız zaman yukarıdaki resimdeki gibi bir sayfa açabilirdiniz. Kripto borsaları web sitelerinden gelen referanslı linklerde hesap açanlara gerekeni veriyor ama siteleri pek sevmiyorlar. Daha çok arkadaş tavsiyesi şeklinde gelen yenj müşterilere bayılıyorlar. Bizde böyle yapacağız. Eğer Referans kodu ile hesap açmak istiyorsak referans kodunu klavye ile yazarak girmenizi rica ediyoruz.

Okex referans kodu ile hesap açmak için önce bu referans kodunu 7268394275 hafızaya kopyalıyoruz. Ardından bu linkten Okex’in ana sayfasına giriyoruz. sağ üst köşedeki Üye Ol yazısına tıklayarak kayıt sayfasına geçiyoruz. Önce Invite code (Optional) yazan kutucuğa hafızaya kopyaladığımız referans kodunu yapıştırıyoruz. Eposta ve şifre bilgilerini girdikten sonra referans kodu ile hesap açma işlemini tamamlıyoruz.


Okex borsasının özelliklerini için inceleme yazımız olan Okex Kripto Borsası Nasıl Kullanılır sayfasına tıklayabilirsiniz. Okex borsası ile ilgili Aradığınız her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Okex referans

Okex Kripto Borsası Hakkında

Dünyanın önde gelen kripto para borsası OKEx, global blok zinciri teknolojisi ile gelişmiş finansal hizmetler sunar.

OKEx, kullanıcıların stratejilerini optimize etmelerine yardımcı olmak için yüzlerce token ve vadeli işlem çifti ile al-sat imkanı sağlar. Ayrıca, 100’den fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet veren, işlem hacmi bakımından en büyük dijital varlık borsalarından biriyiz. BTC vadeli işlemlerimiz günlük yaklaşık 1,5 milyar dolarlık bir hacme sahiptir ve geniş çevrelerce, sektör için altın standart olarak kabul edilmektedir.

Global çapta kripto varlık alım satım platformu olup, ilk olarak 2014 yılında Çin’de kurulan OKEx, 2017 den sonra meşhur furyaya ayak uydurmuş ve Malta merkezli olarak hizmet vermeye başlamıştır. Eğer yasaklı olmayan ülkelerden birinde yaşıyor (1 Aralarında Türkiye’nin de olduğu 113 den fazla ülke) ve platforma üye olabiliyorsanız, Simplex ve Koinal ile güvenilir ortaklıklar kuran OKEx kripto borsasında visa ve master karlarınız ile de işlem yapmanız mümkün.

OKEx, daha önce Hong Kong’da bulunan bir kripto borsasıdır. Doğrudan borsadan bize sağlanan bilgilere göre, şu anda Malta’da bulunuyor. Malta, Estonya ve Cebelitarık ile birlikte, kripto borsaları için açık lisans gereksinimleri olan Avrupa’daki birkaç ülkeden biridir. Malta, kripto borsaları için lisans şartlarını yayınladığında, dünyanın diğer bölgelerinden gelen birçok borsa aslında Malta’ya taşındı. Changelly, ZBX, Coindeal, Bleutrade, Graviex, Coinall, HBTC, BBX, Blockonix ve The Rock Trading bugün Malta’da bulunuyor.

OKEx “şöhret iddiası” demek, tek durak noktasıdır. Burada hem spot ticaret (yani normal ticaret) hem de türev ticaret yapabilirsiniz. OKEx, aynı zamanda dünyanın en büyük kripto spot vadeli işlem borsasıdır.

ABD’li yatırımcılar bu borsada işlem yapamazlar. Dolayısıyla, ABD’li bir yatırımcıysanız ve OKEx’te işlem yapmak istiyorsanız, ticaret yeri seçiminizi yeniden gözden geçirmeniz ve diğer en iyi kripto borsalarından birini seçmeniz gerekir.

Yazımızda Okex borsasında referanslı hesap açmanın önemini ve Borsa hakkında genel bilgileri paylaşmaya çalıştık. Sitemizde bir çok kripto borsasının incelemesi bulunmakta. Gezmek isterseniz anasayfamızdan başlayabiliriz. Bol kazançlar dilerim.