Mayıs 26, 2021

Huobi Referans Kodu ile %15 indirimli Hesap Açma

ile Herbirşeyden

Huobi referans kodu ile %15 komisyon indirimli hesap açabiliriz. Bunun için aşşağıda vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz. Huobi borsası toplamda %30 olan bir referanslı komisyon indirimi paylaşımını en fazla %15 olarak iki eşit parçada paylaştırıyor. Eğer %15’den fazla bir komisyon indirimi sunsaydı emin olun sayfamızdan bunu paylaşırdık. Bir kripto para borsasında hesap açarken referans kodu kullanmak önemli. Ödemiş olduğumuz komisyonların %15’inin bize geri ödendiğini görmek güzel bir duygu. Geçmişte bu işi fazla bilmeyenlerden biri olarak Binance borsasını 2018’den itibaren refanssız kayıt olmuş bir hesap ile kullanıyorum. Kimlik doğrulama işlemlerimi yapmış olduğum için mecburen kullanmaya devam ediyorum.

Huobi dünyanın en eski borsalarından birisi. İslem hacmiyle ve müşteri sayısıyla güven kazanan Huobi son zamanlarda yıldızı parlayan başarılı bir kripto para borsası. Türkçe dil desteği ve bir çok Türk müşterisiyle artık ülkemizede hizmet veriyor. Inovasyona önem veren Huobi içinde barındırdığı pek çok farklı hizmet ile diğer kripto para borsalarıyla arasına mesafe koymayı başardı.

Referanslı Link için

Huobi Referans Kodu

Huobi borsasından %15 komisyon indirimli hesap açmak için alttaki linki kullanabilirsiniz.

https://www.huobi.com/tr-tr/topic/double-reward/?invite_code=w9i32223

Açılan sayfada eposta kutucuğunu doldurduktam sonra İLLERİ buttonuna basıyoruz. Açılan sayfada Davet Kodu kutucuğunda bizim paylaşmış olduğumuz %15 kalıcı komisyon indirimli refarans kodunun yazdığını görebilirsiniz. Kalıcı komisyon indirimi ile bol kazançlar diliyoruz.

Huobi Hakkında

Huobi, kripto para dünyasının en büyük ve en önemli oyuncularından bir tanesi.

Huobi, adını sıkça duyduğumuz borsaların en başında geliyor. Yakın zamanda Türkiye’de de bir ofis açan Huobi, kripto para dünyasının en büyük ve en önemli oyuncularından bir tanesi.

Operasyonlarına 2013 yılında start veren borsa, Çin menşeli fakat Singapur merkezli bir şirket. 2017 yılında Çin’deki yasaklar ile birlikte Huobi China, kripto para borsası operasyonlarına son vermiş, Çin ayağını sadece danışmanlık ve araştırma birimi olarak kullanmaya başlamıştı. Singapur’daki merkez haricinde Güney Kore, Japonya, ABD, Hong Kong ve Türkiye’de de ofisleri bulunan şirket, dünyanın her bir yanındaki müşterilerine hizmet vermeyi amaçlıyor.

Huobi Global Kurucusu ve CEO’su ise Leon Li. Tsinghua Üniversitesi mezunu bir bilgisayar mühendisi olan Li, Huobi’yi kurmadan önce Oracle’da çalışmaktaydı.

Huobi’nin Kısa Tarihi

2013 yılında kurulan Huobi Çin’de en yüksek ticaret hacmine ulaşarak lider kripto para borsası konuma gelen Huobi, 2016 yılında da yükselişini devam etti. Bu tarihlerde Huobi dünyadaki kripto para hacminin neredeyse yüzde 60’ını kontrol etmeye başladı. 2017 yılında ise Çin’in kripto para borsalarını yasaklaması sonucu, Huobi Çin’den taşındı. Bu dönemde farklı ofisler açan Huobi ilk olarak Güney Kore ofisini açtı. Sonrasında ise Singapur, Japonya, Hong Kong ve ABD ofisleri açan şirket en son ise 2019 yılında Türkiye’de ofis açtı. Huobi’nin genel merkezi Singapur’da bulunmakta.

Kurulduğu 2013 yılından bu yana hacklenmeyen ve kullanıcıların en çok güvendiği dijital alım satım platformu haline gelen Huobi, güvenlik yatırımlarında hız kesmiyor.

Kripto para haber ve analiz sitesi jgz.com’un 14 kripto para borsası cüzdanını analiz ettiği rapora göre, mart ayında Tether ile (Amerikan Doları’na endeksli kripto para / “USDT”) yapılan tüm işlemlerin yüzde 61’ini gerçekleştiren Huobi, tüm rakiplerini geride bıraktı.

Dünyanın önde gelen dijital varlık alım satım platformu Huobi’nin bu başarılarında güvenlik alanına yaptığı düzenli yatırımlar sayesinde kullanıcılar tarafından “en güvenli borsa” olarak tanınması önemli rol oynuyor. Kullanıcı birikimlerinin korunmasını en üst seviyede öncelik olarak benimseyen Huobi Global platformunda üst üste yedi yıl boyunca kayda değer bir güvenlik açığı ve kripto para hırsızlığı vakası yaşanmadı.

Konu hakkında görüşlerini paylaşan Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş şunları söylüyor: “Kripto para dünyasında kimlik sisteminin olmaması nedeniyle güvenli bir şekilde para yatırmak ve çekmek yatırımcılar için en önemli kriterdir. Huobi borsa güvenliği açısından mükemmel bir risk kontrol sistemine sahip. Bu sayede kullanıcılarımız kripto paralarını güvenle yatırıp, güvenli çekim işlemi yapabiliyorlar. Güvenlik alanında sektörün lideri olduğumuzu söyleyebilirim.”

Bin 300 kişinin çalıştığı Huobi’de güvenlik ekipleri 7/24 görev başında

Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş’e göre Huobi’nin kripto para yatırımcıları için en güvenilir borsa olmasının üç temel nedeni bulunuyor:

  • Sistem Sürekliliği: Kripto para piyasasında fiyat hareketliliğinin yoğunlaştığı ve işlem adetlerinin arttığı dönemlerde sistemde donma ve teknik sorun da yaşanmıyor. Böyle dönemlerde kripto para yatırımcıları kesintisiz olarak alım satım işlemleri yapabiliyorlar. 2017 ile 2019 arasında Türkiye’de faaliyet gösteren hemen tüm kripto para borsaları çöküşler yaşamış, çok sayıda kripto para yatırımcısı bu durumdan mağdur olmuştu. Huobi, teknik becerileri ile Türkiye kripto para piyasasında fark yaratacak.
  • Üst düzey güvenlik: Huobi Global risk kontrol ekibi düzenli olarak soğuk ve sıcak cüzdan izolasyonlarını takip ediyor. Çoğunluğunu teknik ekiplerin oluşturduğu bin 300’ün üzerindeki Huobi çalışanı 7 gün 24 saat platformu güvenlik tehditlerine karşı gözlemliyor. Huobi, kullanıcılarının birikimlerinin yaklaşık yüzde 98’ini daha güvenli olan soğuk cüzdanlarda saklıyor. Olağandışı bir durum meydana geldiğinde soğuk cüzdan erişime kapalı olduğu için varlıklarda kayıp yaşanmıyor.
  • Güvenilirlik: Huobi Global platformu, kullanıcı varlıklarına erişimi engelleyen yönetim mekanizmasına ek olarak, 20.000 BTC’lik Huobi Güvenlik Rezervi fonu ve Huobi’nin geri aldığı tüm Huobi Token’ların (HT) yüzde 20’si ile fonlanan Huobi Kullanıcı Koruma Fonu ile olağandışı durumlarda kullanıcı kayıplarını karşılayacak birikimi güvence altına alıyor ve bu yönüyle yerel rakiplerinden ayrışıyor.

Güvenlikle dijital varlık ekosisteminin gelişimlerinin paralel bir seyir izlediğinin altını çizen Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş, “Bir dijital varlık alım satım platformu için en önemli sorumluluk, kullanıcılarının birikimlerini siber saldırılara karşı korumak ve işlem sürekliliğini sağlamaktır. Ne yazık ki zaman zaman bu iki konuda ihmalkar davranan platformların, yaşanan olumsuz durumlar karşısında kripto para piyasasının dalgalı yapısını bir bahane olarak kullandıklarını gözlemleyebiliyoruz. Huobi’de kullanıcı güvenliği ve işlem sürekliliği bizim kırmızı çizgimiz. Türkiye’de her geçen gün daha fazla sayıda kullanıcımız Huobi farkını keşfediyor. Biz de bundan büyük mutluluk duyuyoruz” diyor.

Yazımızda Huobi referans kodu ile %15 komisyon indirimli hesap nasıl açılır anlatmaya çalıştık. Umarım yardımcı olabilmişizdir. Bol kazançlar dilerim. Aşsağıda referans kodu ile komisyon indirimli hesap açabileceğimiz diğer kripto borsalarının linkini bulabilirsiniz.

Okex Binance Gate.io Poloniex Phemex Binance Tr