Mart 26, 2023

Gate.io Referans Kodu % 30 komisyon iadeli Hesap Açma

ile Herbirşeyden

Gate.io referans kodu ile %30 komisyon indirimli hesap açabiliriz. Bunun için aşşağıda vermiş olduğumuz Gate.io nasıl kullanılır sayfasına bakabilirsiniz. Bir kripto para borsasında hesap açarken referans kodu kullanmak önemli. Ödemiş olduğumuz komisyonların %30’unun bize geri ödendiğini görmek güzel bir duygu. Geçmişte bu işi fazla bilmeyenlerden biri olarak Binance borsasını 2018’den itibaren refanssız kayıt olmuş bir hesap ile kullanıyorum. Kimlik doğrulama işlemlerimi yapmış olduğum için mecburen bu geri ödemelerden faydalanamadan kullanmaya devam ediyorum.

Gate.io Referans Kodu ile Hesap Açma

Gate.io referans kodu ile yapmış olduğumuz tüm işlemlerden %30 komisyon indirimli hesap açmak isterseniz alttaki Gate.io referans kodlu linki kullanabilirsiniz.

https://app.beainet.net/signup/VFQXVQ9d?ref_type=103

%30 Komisyon indirimli Referans

Gate.io referans kodu ile hesap açtıktan sonra ödemiş olduğumuz komisyonların bize geri ödendiğini göreceğiz. Buda bizim yapmış olduğumuz her aynı orandaki 3 işlemden 1’ini bedavaya getirmiş olacak.

Gate.io referans

%30 indirimli Referans Kodunu Manuel Girmek için

Arkadaşlar %30 indirimli Referans kodlu linki alttaki Gate.io nasıl kullanılır sayfasında bulabilirsiniz. Referans kodunu el ile yapıştırarak girmek isterseniz önce bu kodu 3522802 hafızaya kopyalıyoruz. Ardından www.gate.io sitesinden kayıt olurken Yönlendirme ID’si kutucuğuna yapıştırıyoruz. Gate.io Kullanım klavuzu sayfamızı Gate.io nasıl kullanılır ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Gate.io referans

Gate.io dünyanın en eski borsalarından birisi. İslem hacmiyle ve müşteri sayısıyla güven kazanan Gate.io son zamanlarda yıldızı parlayan başarılı bir kripto para borsası. Türkçe dil desteği ve bir çok Türk müşterisiyle artık ülkemizede hizmet veriyor. Inovasyona önem veren Gate.io içinde barındırdığı pek çok farklı hizmet ile diğer kripto para borsalarıyla arasına mesafe koymayı başardı.

Gate.io Hakkında

Gate.io, 2013 yılında kurulan dünyanın önde gelen kripto borsalarındandır. kendisini güvenli, istikrarlı, şeffaf ve güvenilir bir kripto para birimi borsası oluşturmaya adadığını borsanın web sitesinde söylüyor. Ayrıca ” Kuruluşumuzdan bu yana, her zaman şu ilkede ısrarcı olduk: ‘Önce güvenlik, önce kullanıcılar, dolandırıcılık yok, kötülük yok, dikkatli proje seçimi ve sıfır listeleme komisyonu’ Gate.io, güvenilir trading hacmi, para yatırma hacmi, siber güvenlik ve şeffaflık alanlarında birçok kez küresel düzeyde en iyi 10 arasında seçildi. 2020 itibariyle Gate.io, denetlenmiş% 100 teminat kanıtı sunan ilk ana akım blok zincir varlık trading platformu haline gelmiştir. ” diye devam eden tanıtım açıklamaları var.

Gate.io, 130 ülkeye dağılmış 3 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor. Kripto piyasasında, Gate.io, 6 milyondan fazla günlük ziyaret hacmi ve ortalama 400 milyon USD günlük işlem hacmine ulaşıyor. 400’den fazla işlem çifti için alım, satım ve yatırım hizmetleri sunmaktadır.

Gate.io’nun Çin, Güney Kore, Kanada, Singapur ve diğer birçok ülkede bağımsız business ve operasyon merkezleri vardır.

Gate.io üzerinde alım satım olanakları spot işlemler , Vadeli işlem sözleşmeleri ve 100 kata kadar kaldıraç oranı var. Ayrıca Opsiyon sözlesmelride sunuyor. Opsiyonlarda seçenekler 10 dakika ile 1 günlük arasında değişiyor.

Borsada 3 kat kendinden kaldıraçlı ETF ürünleri de bulunuyor . BTC’den UNI ve AVAX’a kadar çok sayıda kripto para üzerinde 3x short veya long ETF ürünlerini alıp satabiliyor.

Gate.io Testnet hizmeti ile kripto para piyasasında çok aranan Bitcoin demo varmı arayışına cevap veriyor. Başlangıçta 1.000 Usdt sanal para ile stratejilerimizi test edebilme imkanını kullanıcılara sunuyor.

Gate.io referans kodu ve Gate.io hakkında bildiklerimizi paylaştık. Umarım aradıklarınızı bulabilmişsinizdir. Kripto borsalarında başarılar diliyoruz.