Mayıs 19, 2021

Gate.io Para Yatırma Btc , Usdt , Xrp Resimli Anlatım

ile Herbirşeyden

Gate.io Para yatırma nasıl yapılır, resimlerle destekleyerek uygulamalı olarak anlatıyoruz. Gate.io borsasına BtcTurk , Paribu ve Binance borsasından Btc,Usdt ve Xrp nasıl gönderilir resim resim uygulamalı olarak anlattık. Aynı mantıktan yola çıkarak ağ seçimi olayını kavrayabilirsek dilediğimiz her adrese dilediğimiz her kripto parayı gönderebiliriz.

Başlamadan önce en büyük borsalar arasında sayılan ve son zamanlarda Türk müşterilerin büyük ilgi odağı olan Gate.io borsası nasıl kullanılır, Stop Limit emri nasıl verilir, verilmiş olan emir nasıl iptal edilir, yeni çıkacak coinler satış öncesi nasıl alınır gibi ve diğer borsalarda olmayan farklı özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için ayrıca %30 komisyon indirimli hesap nasıl açılır ögrenmek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

Gate.io borsasına şimdilik Türk Lirası yatıramıyoruz. Banka havalesi yada diğer 3. Taraf uygulamaları ile Türk lirası gönderip çekemiyoruz. Gate.io para yatırma ve çekmek için sadece kripto para kullanabiliyoruz. Ülkemizde kripto para borsalarına banka havale/eft ile Türk Lirası gönderip buradan Usdt gibi kripto paraları alıp Gate.io borsasına gönderebiliriz.

Yazımızda örnek olarak 3 kripto paranın nasıl gönderilebileceğini ele aldık. Bu kripto paralar Btc,Usdt ve Xrp’dir. Gönderim şeklini ve ağ mantığını çözersek istediğimiz her kripto parayı istediğimiz her adrese gönderebiliriz.

Türkiye’nin En çok kullanılan iki borsası BtcTurk ve Paribudan ve Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance(Global)’den Gate.io borsasına nasıl kripto para gönderilir daha önce hepsini sitemizde paylaşmıştık. Burada hepsini toplu halde tekrar paylaşıyoruz. Umarım yardımcı olabilmişizdir. Bol kazançlar dilerim.

Gate.io Para Yatırma

Aşşağıda Sırasıyla BtcTurk , Paribu ve Binance borsalarından Gate.io para yatırma işlemi nasıl yapılır bulabilirsiniz. İlgili sayfaya gitmek için resimi tıklamanız yeterlidir.

BtcTurk’ten Gate.io’ya Transfer

BtcTurk’ten Gate.io’ya transfer Btc,Usdt,Xrp işlemi nasıl yapılır resimlerle destekleyerek uygulamalı olarak anlattık.

BtcTurk’ten Gate.io’ya Transfer Btc Usdt Xrp Resimli Anlatım

Paribu’dan Gate.io’ya Transfer

Paribu’dan Gate.io para yatırma Btc,Usdt,Xrp işlemi nasıl yapılır resimlerle destekleyerek uygulamalı olarak anlattık.

Paribu’dan Gate.io’ya Transfer Btc Usdt Xrp Resimli Anlatım

Binance’den Gate.io’ya Transfer

Binance’den Gate.io’ya transfer Btc,Usdt,Xrp işlemi nasıl yapılır resimlerle destekleyerek uygulamalı olarak anlattık.


Umarım paylaşımlarımızı faydalı bulmuşsunuzdur. Sitemizde Kripto para borsaları ve kripto paralar ile ilgili pek çok yazıyı bulabilirsiniz. Anasayfamızdan sitemizi gezmenizi tavsiye ediyoruz. Bol kazançlar dilerim.