Mart 22, 2021

Bybit Referans Kodu ile Hesap Açma 10$ Hediye

ile Herbirşeyden

Bybit referans kodu ile hesap açarak ilk para yatırma işleminde 10$ bonus kazanabilirsiniz. Kripto para dünyasının hızlı büyüyen borsalarından birisi olan Bybit borsasında hesap açmak isteyen birçok Türk kullanıcı bulunmakta. Bybit borsasında hesap açıp işlem yapan müşterilerine birçok Bonus fırsatı vermekle.

Bybit referans kodu ile hesabımızı açtığımız zaman ilk para yatırmada 10 dolar bonusu kayıtsız şartsız tüm müşterilerine vermekte. Bybit borsasına kayıt olmak için sadece bir e-posta adresi yeterli oluyor. Daha sonradan telefon numaramızı ekleyerek 2 FA koruma sistemini aktif edebiliriz. Bybit 10 dolar hediyeli referans kodu ile hesap açmak isterseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Bybit referans kodu ile 10$ hediyeli hesap açmak için buradan Bybit kayıt sayfasına giriş yapıyoruz. Refferal Code yazısının bulunduğu kutucuğa 6xRDV yazarak hesabımızı açıyoruz.

Bybit referans kodu ile hesap açma

Bybit referans kodu ile hesap açtıktan sonra başka birçok bonus daha alabiliriz. Bu bonuslar nelerdir inceleyelim. Aşağıda yazmış olduğumuz bonuslar Bybit referans kodu ile hesap açılıp alınan 10 dolar Bonus’un dışındaki ekstra bonuslardır.

Hesap açtıktan sonra 48 saat içinde para yatırma

Bybit borsasında hesap açtıktan sonra 48 saat içerisinde ilk para yatırma işleminden sonra 50$ bonus hesabımıza yatırılıyor. Bu bonusu aldıktan sonra 48 saat içerisinde bir daha para yatırma işlemi gerçekleşti verirsek 10 $ daha bonus alıyoruz.

Btc Yatırma Bonusu

Baybit hesabınıza Bitcoin olarak para transferi yaptığımızda 5 $ bonusa hak kazanıyoruz.

Sosyal Medya Bonusu

Bybit borsasını sosyal medyada takip ederek 5 $ daha Bonus kazanabiliyoruz. Facebook Twitter gibi sosyal medyada baybit borsasını takip ederek bu bonusu bakiyemize ekleyebiliyoruz.

Aktif Yatırımcı Bonusu

Bybit hesabımızda aktif olarak 7 gün boyunca alım satım işlemleri gerçekleştirirsek 5 $ aktif yatırımcı bonusu almaya hak kazanırız.

Toplam 1 Btc Para Yatırma

Bybit borsasına yatırmış olduğumuz Bitcoin miktarı bir Btc’yi bulursa ek olarak 20 $ daha bonus kazanırız.

Stop Limit Emri Kullanımı

Bu bonusu kazanmak için Kâr al yada zararı durdur emrini bir kez kullanmak yeterlidir. Bu emirlerden birini kullandığımız zaman 5 $ bonus kazanırız.

Usdt işlem Bonusu

Btc/Usdt haricindeki herhangi bir Usdt çiftinde işlem yaparsak Buradan da 5 $ bonus kazanırız.

Bybit borsasından bonusları almak gerçekten çok kolay. Bu bonuslar da hiç haberi olmayan birisi bile normal işlemlerini yaparak bu bonusları hak kazanıyor. Kripto para borsaları birbirleri arasında rekabet içerisinde yeni müşteri çekmek için ellerinden geleni yapıyorlar

Bybit Borsası hakkında

2018 yılında hizmete başlamış olan Singapur merkezli Bybit kripto para borsası , İngiliz Virgin Adaları’nda Bybit Fintech Limited adıyla kayıtlıdır.

Spot ve kaldıraçlı işlem piyasaları ile hizmet veren borsa Vadeli işlem sözleşmelerinde karşılaşılabilecek herhangi bir risk ile ilgili ByBit “güvenlik fonu” adında koruma fonu vardır. bu fon yatırımcıyı korumayı amaçlayan bir sigorta görevini görür.

Objektif olarak tüm Kripto para borsaları hakkında bildiklerimizi paylaşmaya çalışıyoruz. Bybit Referans kodu arayan Türk Kripto yatırımcıları için bu sene köye yatırımcıları için bu sayfayı hazırladık. Umarım yardımcı olabilmişizdir.

TrBinance %10 ve Binance globalde %20 komisyon indirimli hesap açabilirsiniz.