Mayıs 5, 2021

Binance ve Binance Tr Birleştirme işlemi Resimli Anlatım

ile Herbirşeyden

Binance ve Binance Tr birleştirme işleminin nasıl yapıldığını resimlerle destekleyerek uygulamalı olarak anlatıyoruz. İki borsa arasında para transferi yapabilmek için iki borsayı birleştirmemiz , birbirlerine bağlamamız gerekiyor. Binance Tr borsasının açılmasıyla Binance globale ücretsiz ve saniyeler içerisinde transfer işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Bu transfer işlemlerinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız sayfanın altında gerekli linkleri bulabilirsiniz. Papara gibi 3. Taraf uygulamaların kripto para transfer işleminin yasaklanmasıyla Binance Tr’nin trasfer işlemi dahada önem kazandı. Ayrıca Papara gibi uygulamalara vermiş olduğumuz %1 gibi komisyon oranlarını ödemeden tamamen ücretsiz olarak transfer işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Başlarken bilmemiz gereken bir hususu değinerek devam edelim. İki borsa arasında Transfer işlemini yapabilmek için Binance borsası ile Binance Tr borsasında kimlik doğrulama işlemini yapmış olmamız gerekiyor. Kimlik doğrulama işlemleri yapılmamıs hesaplar malesef iki borsa arasında transfer işlemini gerçekleştiremiyor.

İki Borsayı Birleştirme

Binance Tr’den Binance’ye Transfer işlemini gerçekleştirmek için önce 2 borsayı birbirine birleştirmemiz lazım. Bu işleme Binance ( Global ) mobil uygulaması kullanarak başlıyoruz.

Binance ve Binance Tr borsasını birleştirmek için Binance mobil uygulamasından yukarıdaki resimde 1 rakamı ile gösterilen Özet sekmesine giriyoruz. Sayfayı aşşağıya kaydırarak resimde 2 rakamı ile gösterilen Üçüncü taraf Hesap yazısına tıklıyoruz. Karşımıza aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran çıkıyor.

Resimde daire içerisinde gösterilen Etkinleştir buttonuna basarak Binance ve Binance Tr borsasını birbirine bağlama işlemini etkinleştiriyoruz.

Artık iki borsa arasında ücretsiz transfer işlemi yapabilmek için bir engel kalmadı.

Birleştirme yaptığımız iki borsa arasında nasıl para transferi yapılır merak ediyorsak Binance’den Binance Tr’ye transfer için burayı ve bu işlemin tam tersi olan Binance Tr’den Binance’ye transfer için burayı tıklayabilirsiniz. Merak ettiğiniz yada takıldığınız bir şey olursa yorumlara yazabilirsiniz.

Global borsamızın nasıl kullanıldığına dair kapsamlı bir inceleme sayfamız ve vadeli işlemler nasıl kullanılır tüm işlemlerle ilgili sayfamız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Yazımızda Binance Tr ve Binance borsaları nasıl birleştirilir uygulamalı olarak resimlerle destekleyerek anlatmaya çalıştık. Umarım yardımcı olabilmişizdir. Sitemizde Binance borsası, Diğer kripto para borsaları ve kripto paralar ile ilgili pek çok bilgiyi uygulamalı olarak bulabilirsiniz. Ana sayfamızdan gezmenizi tavsiye ediyoruz. Bol kazançlar dilerim.