Temmuz 2, 2023

Binance Tr Referans Kodu Özellikleri Ve Hesap Açma

ile Herbirşeyden

Binance Kripto dünyasının Lider Borsası olarak çok sayıda olan Türk müşterisini gözardı edemedi ve Türkiye’de BN teknoloji a.ş adında bir şirket kurdu. Kurduğu Bu şirket üzerinden Türkiye’deki kullanıcıları için özel olarak TrBinance borsasını hizmete sundu. Türkiye’de Kurulu birçok Kripto para borsasına güçlü bir rakip geldi. Binance Türkiye hizmete girmesinin Türk kullanıcıları için en büyük faydası banka hesaplarından çok hızlı bir şekilde Para yatırıp, çekebilme imkanı oldu. Türklerin Bitcoin’e olan ilgisi daha doğrusu Kripto paraya olan ilgisi çok fazla. Binance Globalin çok sayıda Türk müşterisi bulunmakta. Pazar araştırması yaparak Türkiye’deki Kripto para pazarında azımsanamayacak kadar büyüklüğe ulaştığını gören Binance Türkiye’de bir şirket kurarak yerli Bitcoin borsaları arasına girdi.

Binance Tr borsasında hesap açarken TrBinance referans kodu kullanmayı öneriyoruz. Çünkü ödemiş olduğumuz komisyonların bize geri ödendiğini görmek güzel bir duygu. Referans kodu ile açılan hesap ömür boyu komisyon indiriminden yararlanır. TrBinance borsasında referans kodu kullanılmadan açılan hesap komisyon indiriminden kalıcı olarak faydalanamaz. Sonradan referans kodu eklenemez. Yabancı borsalarda referans sistemi yaygın olarak kullanılıyor. Ülkemizdeki borsalar, komisyon oranlarında indirim yapılabilen refarans sistemi şimdilik uzak duruyor. Binance borsası gelirken refarans sistemide ülkemize gelmiş oldu. Devamı da belki bizim borsalarımızdan gelebilir.

TrBinance Hesap Açma

Aşağıya vermiş olduğumuz Binance Tr referans kodu ile yaptığımız tüm işlemlerden %10 komisyon indirimi ile hesap açabiliriz. %10 komisyon indirimi az gibi görülebilir ama TrBinance borsası bundan daha yüksek indirim sağlayan bir referans kodu vermiyor.

Binance TR %10 Komisyon indirimli Hesap Açma Linki

Bu linki https://www.trbinance.com/account/signup?ref=F7RNQ5TA tıklayarak ömür boyu kalıcı %10 Komisyon indirimli hesap açabilirsiniz. %10 komisyon indirimi alabileceğiniz en yüksek indirim oranıdır. BinanceTe bundan daha fazlasını maalesef vermiyor.

Referans Kodunu Manuel Girmek İsterseniz

TrBinance’de referans kodunu kullanarak hesap açabilmek için önce bu kodu F7RNQ5TA kopyalayarak hafızaya alıyoruz. Ardından bu linki kullanarak TrBinance’nin web sitesine giriş yapıyoruz. Sonra sağ üst köşedeki Hesap Oluştur buttonuna basarak kayıt sayfasına geçiyoruz. Açılan sayfada Referans Kimliği kutucuğuna hafızaya kopyaladığımız F7RNQ5TA kodunu yapıştırıyoruz. Daha sonra eposta alanına geçiş yaptığımızda aşşağıdaki resimdeki gibi Komisyon geri ödeme oranı %10 yazdığını göreceksiniz. Eposta ve şifre kutucuklarını doldurarak TrBinance hesabımızı açabiliriz.

Binance Tr Referans Kodu ile hesap açma

Binance Türkiye referans kodu ile hesap açabilmek için sadece bir eposta hesabı yeterlidir. Daha sonradan limitlerinizi arttırmak için kimlik doğrulama işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Para yatırma limitlerini arttırmak için T.C. kimlik numaramızı ve ad soyad gibi bilgilerimizi yazmamız yeterli oluyor. Bu bilgileri yazarken ufak bir harf hatası bile yapmamaya dikkat etmeliyiz. Sistem girmiş olduğumuz bilgilerin T.C kimlik numaramız ile uyuşmasını kontrol ederek doğrulama yapıyor. Kripto para çekme limitlerini arttırmak için de önlü arkalı kimlik resmi ve Binance+üye numarası yazılı selfie istiyor.

Hesabınızın güvenliğini sağlamak için mutlaka 2FA yani 2 faktörlü korumayı etkin hale getirmemiz gerekiyor. Cep telefonu ve eposta hesaplarımızı buraya ekleyerek olası hackleme olaylarına karşı önlemimizi almış olmamız çok önemli.

TrBinance’ye TL ve Kripto Yatırıp , Çekme

TrBinance borsasına Türk parası yatırmak için Türkiye’deki devlet bankaları olan Vakıfbank ve Ziraat Bankası ile çalışmakta. Bankalardan 7/24 hesabımıza para yatırabiliriz. TrBinance borsasına kripto para yatırabilirmek için TrBinance’deki cüzdanımıza gidip yatırmak istediğimiz kripto paranın cüzdan adresini alabiliriz Bu adresi kullanarak İstediğimiz her yerden kripto para transferi yapabiliriz.

Binance borsası ve Trbinance borsasını birbirine bağlayıp ikisi arasında saniyeler içerisinde kripto para gönderebilir ve alabiliriz. Resimlerle destekli olarak anlattığımız Binance’den TrBinance’ye transfer yada tam tersi olan TrBinance’den Binance’ye transfer sayfalarımıza bakabilirsiniz.

TrBinance borsasınından Türkiye’deki Vakıfbank ve Ziraat Bankası’na 7 günün 24 saati havale işlemi ile para çekebiliyoruz. Bu bankalar dışındaki diğer tüm bankaları mesai saatleri içerisinde EFT işlemi ile para çekebiliyoruz. Kripto para çekimlerinde de günün 24 saati istediğimiz Kripto para cüzdanına güvenlik doğrulamalarını sağlayarak paramızı çekebiliyoruz.

Binance Globalde %20 indirimli Referans Kodu ile Hesap Açma

Binance borsasının tüm dünya müşterilerine hizmet verdiği Binance global borsasında bulunmakta. Bu borsada Türkiye’deki Spk mevzuatları gereğince yapılamayan kaldıraçlı işlemler, Opsiyonlar v.s gibi başka seçeneklerde bulunmakta. Sitemizde Binance global nasıl kullanılır klavuzu bulunmakta. Bu klavuza girerek buradan diğer özelliklerinin olduğu sayfalarımızıda gezebileceğiniz bir dolu link bulabilirsiniz.

Binance Globalde %20 komisyon indirimli refarans kodu ile hesap açmak isterseniz bu linki kullanabilirsiniz.

Binance global %20 indirimli Referans kodu

Bu komisyon indirimine ek %25 komisyon indirimi daha kullanabiliriz. Daha ayrıntılı bilgi içinde bu sayfaya gidebilirsiniz.

Binance Tr Referans kodu ile hesabımızı açtık. Peki Binance borsası nedir ? Sahibi kimdir ve en önemlisi Binance güvenilir mi ? Bu konu hakkında sitemizde deneyimlerimizi anlattığımız sayfamız bulunmakta. Dilerseniz buradan bakabilirsiniz.

Sitemizde Kripto paralar ile ilgili birçok bilgi bulunmakta Binance Türkiye borsasının dışında Türkiye’de hizmet veren diger kripto para borsaları hangileri merak ediyorsanız sayfamıza bakabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda çok gözde olan Kripto Para robotları diyede adlandırılan otomatik alım satım botları hakkında bilgi sahibi olmak ve bu kripto para bot hizmeti veren siteleri ögrenmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Yazımızda Binance Türkiye referans kodu ile nasıl komisyon indirimli hesap açılır , anlatmaya çalıştık. Ülkemiz dışındada Binance haricinde hizmet veren birçok Kripto para borsası bulunmakta. Bu Borsalar hangileri ve özellikleri nelerdir merak ediyorsak buradan sayfamıza gidebilirsiniz.