Temmuz 2, 2023

Binance Referans Kodu % 20 + 25 indirimli Hesap Açma

ile Herbirşeyden

Binance hesap açma işlemi nasıl yapılır adım adım anlatacağız ve burada en önemli olan Binance referans kodu ve 200 dolar komisyon indirim çeki hediyeli. Hesap açarken bilgi sahibi olmayan çoğu yatırımcı referans kodu olmadan binanceye kayıt oluyor. Binance Referans kodu olmadığı zaman spot piyasalardan , marjin , Binance Pool ( madencilik ) ve vadeli işlemlerden yaptığı her işlem için ömür boyu sürecek olan komisyon indirimini Maalesef ki alamıyor. Binance borsasından yapmış olduğumuz işlemlerin komisyonunun %20 sinin bize geri ödendiğini cüzdanımızda görmek güzel bir duygu.

Yurt dışında referans sistemi artık olmazsa olmaz bir standart olarak kullanılıyor. Buradaki amaç firmanın reklamını yapan 3. kişiler ile iletişime geçip müşteri sayılarını artırmak ve bu sayede hesap açanlara ayrıcalıklı imkanlar tanımak. Ülkemizdeki finans piyasalarına uzak olan bu sistem TrBinance ve Malesef batan Thodex borsası ile giriş yaptı. Bu konuda rekabet şartları yavaş yavaş oluşmaya başladı. Diğer borsalarda zamanla değişen piyasa şartlarına uyum sağlayacaktır.

%20 Komisyon İndirimli Binance Refarans Kodu

Binance hesap açarken ilk kayıtta bir referans kodu kullanmayı tavsiye ediyoruz. Binance Referans kodu ile açılan hesap Yaşam boyu komisyon indirimine hak kazanır. Daha önceden açılmış bir hesaba refarans kodu eklenemez. Sitemizde Binance borsası ile ilgili birçok faydalı bilgi bulabilirsiniz. Bizlere referans kodu soran ve Binance’de nasıl hesap açılır diyen okurlarımız için bu sayfayı hazırladık.

Herbirseyden.com ziyaretçileri için %20 komisyon indirimli özel bir refarans kodunu paylaşıyoruz. Bu referans kodu hesabımızdaki bakiye ne olursa olsun bize kalıcı olarak %20 komisyon indirimi sağlıyor. Biz bu indirim ile her 5 işlemden 1’ini bedavaya getirmiş oluyoruz.

Normalde hesabında 500 Bnb ( 125.000 dolar ediyor ) tutan birisi %20 indirimli Binance referans kodu paylaşabilir. Hesabında 500 Bnb yoksa paylaşılan bir referans kodu en fazla %10 indirim sağlar. Binance borsasından Stuart herbirseyden.com ziyaretçileri için bu özel referans kodunu bizimle paylaştı. Bizde sizlerle paylaşıyoruz.

Binance %20 Referanslı Hesap Açma

Binancede hesap açmak için sadece bir e-posta hesabı yeterlidir. Sonrasında hesabımızı doğrulayarak limitleri arttırabiliriz.

Direkt bu linke https://accounts.binance.info/register?ref=DIWNUBMC tıklayarak %20 komisyon indirimli hesap açabilir ve 200 dolarlık komisyon indirimini hediye olarak kazanabilirsiniz. Linke tıkladığınız zaman aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi bir sayfa açılacak ve ödülü al yazısına tıklayarak hem 200 dolarlık komisyon indirimi hediyenizi alacaksınız hemde ömür boyu geçerli %20 komisyon indiriminden faydalanabileceksiniz.

Manuel Referans Kodu Girme

Eğer Manuel olarak kayıt olamak isterseniz ki nedense baziları böyle istiyor. Bunun içinde

%20 Komisyon indirimli hesap açabilmek için önce bu kodu DIWNUBMC kopyalayarak hafızaya alıyoruz. Ardından bu linke tıklayarak Binance borsasının sitesine giriyoruz. Açılan sayfada Şimdi Kayıt Ol tuşuna basarak kayıt sayfasına giriyoruz. Eposta ve sifre seçeneklerinden önce Referans kimliği kutucuğuna hafızaya almış olduğumuz. DIWNUBMC kodunu yapıştırıyoruz. Eposta kutucuğuna tıkladığımız zaman aşşağıdaki resimdeki gibi Komisyon indirim oranınız %20 yazdığını göreceksiniz. Kayıt işlemini tamamlayıp Binance borsasından kalıcı komisyon indiriminin tadını çıkarabilirsiniz. Bol kazançlar dilerim.

%20 İndirime Ek %25 İndirim Daha İstersek

Dilersek Refarans kodunun bize sağladığı %20 indirimin yanında Binance borsasının herkese açık komisyon ödemelerini Bnb coin ile yap %25 daha az öde seçeneğini aktif edebiliriz. Bu şekilde indirdim oranımızı %45‘e çıkarabiliriz.

%25 Bnb komisyon indirimini kullanmak tamamen bize kalmış bir durum. Bu indirimi Binance referans kodu olsada olmasada isteyen herkes istediği zaman kullanabilir. Burada önemli olan ilk kayıt sırasında refarans kodu kullanarak kalıcı bir indirimli hesap açmak.

Binance Hesap Nasıl Açılır Resimlerle Başlayalım

Eposta ve şifremizi giriş yaptıktan sonra 18 yaşından büyüğüm ve binance kullanım koşullarını kabul ediyorum tıkına basarak devam ediyoruz. Bu aşamadan sonra eposta adresimizi doğrulamak için bize göndermiş olduğu kodu yazmamızı isteyecek.

Doğrulama kodunu yazdıktan sonra Kimlik doğrulama işlemi yapana kadar limitli bir şekilde hesabımızı açmış oluyoruz. Artık binance borsasını kullanabiliriz.

Bizi böyle bir hoş geldin ekranı karıştırdıktan sonra sağ üst köşede görmüş olduğunuz panoya git tuşuna basarak hesabımıza gidebiliriz.

Binance 2FA Etkinleştir

Bu aşamadan sonra yatırımımızın güvenliği için çok önemli olan 2FA yı etkinleştirmemizi isteyecek.

Bilgisayar Korsanları tarafından birikimlerimizin çalınmaması için 2FA yı etkinleştirelim. Google doğrulama hakkında bilgi sahibi değilsek cep telefonu numaramızı girerek hesabımıza giriş yaptığımızda aynı bankalarda olan sistem gibi doğrulama kodu yollamasını isteyebiliriz.

Binance Hesabıma Nasıl TL Para yatırabilirim ?

Binance hesabına TL para transferi yapmanın iki yolu var. Ilk yol binanceye TL aktarma. TL aktarma işini Papara ya da AdvCash sayesinde yapabiliyoruz Bundan başka bir seçenek Maalesef yok. Binanceye para transferi yapmanın 2 yolu Türk borsaları aracılığıyla Kripto para transfer etmek.

Binance’ye TL , Bitcoin Transferi ?

Türk borsalarından Binance’ye Kripto para transferi yapabiliriz en büyük Türk borsalarından biri olan BtcTurk ile binance nasıl Kripto para transferi yapılır öğrenmek için ilgili sayfamıza buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Bir o kadar büyük olan diğer bir Kripto para borsamız da Paribu. Paribu borsasını kullanarak Binance’ye Bitcoin gibi Kripto paralardan birini nasıl yollarız merak ediyorsak ilgili sayfamıza buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Binance referans kodu ile hesap açtıktan sonra bazı şeyler bize yabancı gelebilir Binance nasıl üye olunur ögrendikten sonra nasıl kullanılır öğrenmek için bu sayfadan devam edebilir. Binance vadeli işlemler nasıl kullanılır onu da buradaki linkten öğrenebilirsiniz.

Binance Türkiye Borsası Hakkında

Binance çok sayıdaki Türk müşterisinin kripto paralara ilgisine kayıtsız kalamadı. Türkiye içindeki kripto para hacminin büyüklüğünün etksiyle BN teknoloji a.ş adında bir şirket kurdu. Bu şirket üzerinden kurulan TrBinance Borsasını açarak yerli kripto borsalarımız arasına girdi. Binance Tr borsasıda Türkiye’de yeni kayıt açtırmak isteyen müşteriler için bir referans programı başlattı. Binance Tr borsasına referanslı kayıt olmak isterseniz buradan sayfamıza gidebilirsiniz.