Nisan 19, 2021

Binance P2P Transfer Kullanıcılar Arası Aktarma Resimli Anlatım

ile Herbirşeyden

Binance borsası çok geçde olsa, Binance P2P transfer ile kullanıcılar arası para aktarma hizmetini hayata geçirdi. Bizde nasıl yapılır resimlerle destekleyerek uygulamalı olarak anlattık. Artık Binance kullanıcıları kendi aralarında P2P para transferini ücresiz ve saniyeler içerisinde yapılabiliyor. Buna şebeke içi havale işlemide diyebiliriz. Hadi başlayalım. Eğer Binance P2P Alım Satım nasıl yapılır merak ediyorsanız onuda buradaki sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Binance borsasında henüz hesap açmadıysak yaşam boyu geçerli referans kodu ile %20 ve + %25 kalıcı komisyon indirimli hesap nasıl açılır sayfamıza bakabilirsiniz. Ayrıca TrBinance borsasından referans kodu ile indirimli hesap nasıl açılır sayfasınada buradan gidebilirsiniz, TrBinance borsasından masrafsız olarak saniyeler içerisinde Binance borsasına kripto para gönderip cekebilir ve buradan TL’ye çevirip banka hesaplarımıza aktarabiliriz. TrBinanceden transfer için burayı , Binance’den Transfer için burayı tıklayabilirsiniz.

Binance Kullanıcılar Arası Transfer

Binance kullanıcılar arası transfer işleminini yapabilmek için Binance P2P cüzdanınızda kripto para olmalıdır. Sadece P2P cüzdanında olan paralar bir başka kullanıcıya transfer edilebilir. Binance P2P nedir dersek ingilizce Person to Person‘un kısaltması olan Kişiden Kişiye demektir. Binance’nin mobil uygulaması üzerinden anlatmaya devam ediyoruz.

Binance Kullanıcılar Arası Transfer

Yukarıdaki resimde 1 rakamı ile gösterilen CÜZDAN sekmesinden yine resimde 2 rakamı ile gösterilen P2P sekmesine geçiş yapıyoruz. Karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkıyor.

Binance P2P Transfer

Buradan resimde işaretli şekilde gösterilen Transfer buttonuna basarak bize ne yapmak istediğimizin sorulduğu menüyü açıyoruz.

Binance Hesaplar arası Transfer

Açılan menüde yukarıdaki resimde daire içinde işaretli olan Gönder seçeneğini kullanarak aşşağıdaki ekran görüntüsünde belirttiği gibi eposta adresini yada telefon numarasını bildiğimiz tüm Binance kullanıcılarına transfer işlemi yapabiliriz. Eğer Binance P2P hesabımızda bakiye yoksa transfer işlemi yapamıyoruz. Bakiye yüklemek için yukarıdaki resimde ışaretli olan Gönder seçeneğinin altındaki Transfer seçeneği ile P2P cüzdanımıza bakiye aktarabiliriz.

Binance Kullanıcılar Arası Transfer

Para göndermek istediğimiz Binance kullanıcısının eposta adresini yada telefon numarasını ilgili kutucuğa yazarak devam ediyoruz.

Binance Üyeler Arası Transfer

Burada karşımıza yukarıdaki resimdeki gibi bir ekran açılıyor. Bu ekrandan göndermek istediğimiz kripto parayı seçip, miktarını yazıyoruz. Ayrıca para göndermek istediğimiz Binance kullanıcısına buradan iletmek istediğimiz Not‘uda yazabiliyoruz.

Binance P2P Arkadaşına Para Gönderme

Deneme amaçlı bir arkadaşıma 0.10 Usdt göndermek için resimdeki ilgili yerleri doldurdum. Ardından Şimdi Gönder tuşuna basarak güvenlik doğrulaması aşamasına geçiyoruz. Güvnlik doğrulaması ekranının görüntüsünü almamıza izin vermediği için yayınlayamıyorum. Burada sadece cep telefonumuza Kodu Gönder tuşuna basarak kod istiyoruz. Gelen kodu kutucuğa girerek transfer işlemini tamamlıyoruz. Alttaki resimdeki gibi Binance borsasında alışık olmadığımız renklerle işlemin başarı ile sonuçlandığını gösteren bir mesaj alıyoruz.

Binance P2P Transfer

Binance P2P transfer , kullanıcılar arası para aktarma nasıl yapılır, yazımızda paylaşmaya çalıştık. Umarım yardımcı olabilmişizdir. Sitemizde Binance borsası hakkında pek çok paylaşımı bulabilirsiniz. Binance nasıl kullanılır sayfamızdan sitemizi gezmenizi öneririz. Herhangi görüş , öneri veya sorunuz varsa yorumlara yazabilirsiniz. Bol kazançlar dilerim.